top of page
  • תמונת הסופר/תMaftex

חנוכיות מוארות - חנוכיות ענק מוארות בכניסה לערים, מרכזי קניות ומרחבים ציבוריים

חנוכה מגיע, החנוכיות המוארות שלנו יאירו לכם החג

חג החנוכה מתקרב ואיתו כמובן הסמל של החג – החנוכיות. במהלך החג ניתן לראות במרכזי הערים ובכניסה למרחבים ציבוריים חנוכיות ענק. אם גם אתם מעוניינים בהצבה של חנוכייה כזו, אנחנו כאן בדיוק בשבילכם. כאן תקבלו מידע על כל מה שאתם צריכים לדעת כדי להפוך את האזור למואר, ולא רק בחנוכה.אנחנו בMATFLEX מומחים בהצבת חנוכיות ותאורה לקישוט ערים, מרכזי מסחר ומרחבים ציבוריים. הצוותים שלנו ילוו אתכם בכל התהליך ויסבירו לכם איך להפוך את החג הקרוב למואר הרבה יותר. יחד אתנו תבחרו את החנוכייה המתאימה לכם, ותהנו מחג אורים שמח.

בעת הצבה של חנוכיות וגופי תאורה במרכזי ערים ובמתחמי קניות ישנם מספר גורמים שחשוב לקחת בחשבון כדי שהכל יתבצע בצורה הנכונה, הבטיחותית והיעילה ביותר. לחברת MATFLEX יש את כל הניסיון הדרוש כדי לבצע עבורכם את העבודה ולהבטיח שגם אתם תהנו מהאור, והכל בצורה הטובה ביותר שאפשר.


במהלך חג החנוכה ניתן לראות באזורים רבים בארץ חנוכיות ענק. החנוכיות מותקנות קודם החג ובכל יום דולקות בהן נורות כמספר ימי החג. התפעול של החנוכיות הללו דורש ידע נרחב וכדי שגם אתם תוכלו להציב אתן במקום שחשוב לכם, הבאנו לכם כמה דברים שחשוב שתדעו לפני שאתם בוחרים אחת כזו.

חשוב שתדעו שקיימות חנוכיות בצורות רבות ושונות. החנוכיות נבדלות זו מזו בצורה שלהן, בגודל ובעיצוב. בנוסף, לכל חנוכייה יש דרך שונה שבה היא פועלת, ואת כל המשתנים הללו אתם חייבים לקחת בחשבון. הגורמים הללו רלוונטיים כמובן גם כאשר באים לבחור גופי תאורה שמיועדים למרחב הציבורי. אנחנו ב MATFLEX נוכל לייעץ לכם כדי לעזור לכם לבחור בדיוק את מה שמתאים לכם.


אז הנה כמה פרמטרים שחשוב שתבדקו עוד לפני שאתם משכירים חנוכיית ענק או תאורה לקישוט ערים.


1. מה חשוב לכם: הצעד הראשון כאשר אתם באים לבחור את החנוכייה הוא להגדיר מה בדיוק אתם רוצים. מה הגודל של החנוכייה שחשובה לכם? המבחר של החנוכיות הוא גדול וניתן להשיג כיום חנוכיות בכל גודל. כמובן שגודל החנוכייה מושפע מהמקום שבו אתם מתכננים להציב אותה.


השטח שבו החנוכייה מוצבת לעיתים יצטרך להיות מגודר, וגם אם לא יידרש מרחק מסוים כדי למנוע מאנשים להתקרב לחנוכייה מה שעלול לגרום לה לנזק, או לסכן את שלומם. קחו בחשבון בעת בחירת השטח להצבת החנוכייה או כל גוף תאורה גדול מספיק טווח ביטחון עבור הצרכים הללו.


המרחב שבו אתם מציבים את החנוכייה גם הוא ישפיע על סוג החנוכייה אותה תבחרו. חנוכיות המוצבות תחת כיפת השמיים צריכות להיות עם עמידות מסוימת בפני גשמים, תרחיש סביר בחנוכה במדינת ישראל. סוג התאורה של החנוכייה גם הוא נוגע לשאלת המקום, ולכן הצעד הראשון שעליכם לעשות הוא לקבוע מה המקום המדויק שבו אתם חפצים להציב את החנוכייה.


2. עיצוב: לאחר שקבעתם את המקום של החנוכייה, עליכם לבחור איזה סוג של חנוכייה ברצונכם להציב. מה הגודל של החנוכייה שאותה אתם רוצים, ומה בדיוק הצורה המבוקשת. כמובן שגם בעניין הזה למקום שבו אתם מציבים את החנוכייה ישנה משמעות רבה. חנוכייה שנמצאת בתוך חלל סגור אינה דומה לחנוכייה המוצבת בכיכר עירוני.


בשאלת העיצוב תצטרכו להחליט גם באיזה אופן החנוכייה תדלוק, והאם ברצונכם להדליק אותה במשך כל שעות היממה או רק בלילה. קחו לתשומת ליבכם שחנוכייה המוצבת תחת כיפת השמיים פחות בולטת במהלך שעות היום. עיצוב החנוכייה צריך להתאים לסביבה שבו אתם מציבים אותה כדי למנוע מצב שבו החנוכייה או גוף התאורה 'נבלעים' בנוף המקומי.


3. בטיחות: חשוב לציין שהצבה של חנוכיות ענק או גופי תאורה שנועדו לקישוט ערים ומרחבים שונים דורשת רמה בטיחותית גבוהה. מלבד העובדה שהגופים נתלים מגובה רב, מה שדורש מהם להיות עם חיבורים ואבטחה ברמה נאותה, בחנוכייה ישנם גם מעגלים חשמליים כדי שהיא תדלוק.


אם החנוכייה מוצבת במקום נגיש כגון כיכר מרכזית בעיר או כניסה למרכז קניות במקום נמוך עליכם לקוט במשנה זהירות. ייתכן שאף תאצלו לגדר את השטח מסביבה כדי למנוע מאנשים להתקרב אליה בצורה שעלולה לסכן אותם.


חשוב לוודא בעת השכרת חנוכיות מוארות לערים ומרחבים ציבוריים שהחנוכיות עומדות בתקני בטיחות מחמירים. התקנים צריכים להיות נוגעים גם לגובה שבו החנוכיות מותקנות וגם למנגנון התאורה בין אם מדובר על מערכת חשמלית ובין אם ההפעלה היא על בסיס אנרגיה אחרת.


4. התקנה: כאשר אתם קובעים עם חברה על השכרה של חנוכיות מוארות או תאורה לקישוט ערים, וודאו שאתם עובדים מול חברה בעלת ניסיון בתחום. התקנה של תאורות מהסוג הזה היא מלאכה מורכבת שדורשת מיומנויות רבות, ואין להקל ראש בבחירה של חברה נכונה למלאכה הזו.


קישוטים מוארים לחנוכה


חברה מנוסה תעזור לכם בבחירת התאורה או החנוכייה המתאימה ותלווה אתכם במשך כל שלב ההתקנה. במקרה של תקלה קרוב לוודאי שתזדקקו לעזרתה של החברה ולכן חשוב לוודא שמדובר באנשי מקצוע אמינים וזמינים.


כמובן שאל תשכחו לבקש הצעות מחירים ולראות מה השירות שכל חברה מציעה לכם ומה המחיר. אל תסתפקו בקבלה של מחיר בסיסי שכן התקנה של הציוד גם היא יכולה לעלות סכומי כסף גבוהים. בצורה הזו תוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר במחיר שמתאים לכם בצורה המיטבית.


חנוכיות מוארות ותאורה לקישוט ערים

אחרי שהבנתם את כל הנקודות החשובות לפני שאתם פונים להשכרה של חנוכיות, מעשה לכם היכרות קצרה עם חנוכיות הענק המוארות והתאורה לקישוט ערים אותן אנו מאפשרים לכם לשכור דרך החברה שלנו.


1. חנוכיות המוצבות באמצע הדרכים: סוג אחד ונפוץ מאוד של חנוכיות הוא כזה המוצב בצידי הדרכים. ניתן לראות את החנוכיות הללו בכניסות לערים ראשיות, בצומת הפונה ליישוב מסוים וברחובות בתוך העיר. כאשר בוחרים בחנוכייה כזו יש לתת את הדעת בעיקר לשני דברים:

המקום של החנוכייה נגיש לציבור וצריך לוודא שהחנוכייה לא תינזק. הנזקים יכולים להיות השחתה/גניבה או גרימת חבלה מכוונת לחנוכייה. לעיתים הפתרון הוא גידור אך בכל מקרה זוהי נקודה שיש לתת עליה את הדעת כאשר בוחרים בחנוכייה כזו.

2. חנוכייה על גג גבוה: לחנוכיות המוצבות בגגות גבוהים יש יתרון בכך שניתן לראות אותם ממרחק רב. המראה של החנוכיות הללו דולקות בלילות החג הוא מראה מרהיב שלא ניתן להישאר אדישים אליו. עם זאת ישנן מספר נקודות שחשוב לשים לב אליהם כאשר מציבים חנוכייה על גג גבוה:

תמקמו את החנוכייה במקום כזה כך שכל אחד יוכל לראות אותו. לעיתים הצבה של חנוכייה בצד הלא נכון של הכביש תמנע מחלק גדול של הציבור לראות אותה על אף הגובה הרב שבו היא ניצבת. בנוסף, הצבה של חנוכייה בגובה דורשת משנה זהירות שכן השפעת הרוח בגבהים הללו היא חזקה יותר. עליכם לוודא שהחנוכייה מקובעת בצורה מרבית לרצפה ועמידה גם בפני רוחות חזקות.


חנוכיה לעיר

כאשר מדברים על תאורה לקישוט ערים המבחר אף הוא גדול, וקיימות בפניכם אפשרויות רבות איך להאיר את העיר שלכם כך שכולם ישימו לב:


1. האפשרות הראשונה היא הצבה של גוף תאורה מרשים במקום מרכזי בעיר. הגוף יכול להוות מוקד משיכה אם הוא יהיה מעוצב בצורה נאותה, ועליכם להשקיע מחשבה רבה בבחירתו. גם המיקום שבו אתם מציבים את גוף התאורה הוא קריטי שכן חשוב שכמה שיותר אנשים ייחשפו לקיומו.


2. אפשרות שנייה היא תאורה רצופה לאורך שטח גדול יחסית בתוך העיר. השטח יכול להיות טיילת, סביבה של אצטדיון עירוני, רצף בניינים או אפילו ביציאה ממרכז קניות. כאשר מדובר על תאורה רציפה חשוב להקפיד על האחידות שלה שכן זה מה שיוצר את היופי של מוצגים כאלה.

להצבה של גוף תאורה בודד יש יתרון בכך שעליכם יהיה לספק אנרגיה רק למכשיר אחד, בעוד שכאשר מדובר על מספר רב של גופי תאורה יהיה עליכם לוודא שבכל מקום שבו הצבתם גוף תאורה אתם יכולים לספק לו את האנרגיה הנדרשת כדי שיוכל לפעול.


חברת MATFLEX עוסקת בתחום של חנוכיות ענק, תאורה לקישוט ערים ועיצובים של תאורות ענק ברחבי הארץ. החברה ביצעה פרויקטים רבים ומפורסמים ברחבי הארץ והעבודות אותן ביצעה זיכו אותה בשבחים רבים.

לחברה צוותים מקצועיים ומיומנים לביצוע העבודות, כולל במתארים מורכבים כגון גגות ומקומות גבוהים. החברה נמצאת בממשק צמוד הן עם גופים במגזר הציבורי כגון עיריות ומועצות מקומיות והן עם גופים במגזר העסקי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק ליצור אתנו קשר, כל השאר עלינו.

פוסטים אחרונים

הצג הכול

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page