קישוטי תאורה

כשמדברים על תאורה, רבים מעלים לנגד עיניהם את התפקיד המעשי שלה: ובכן, להאיר את הסביבה או את החלל בהם היא ממוקמת. מה שחשוב להדגיש הוא שהתמונה רחוקה מלהסתכם בכך, שעה שהתאורה יכולה לקבל תפקיד אסתטי, לעיתים עד רמת הספקטל החזותי. כאן בדיוק מתחילים לדבר על קישוטי תאורה, הצורות המגוונות שלהם והדרך הנכונה ביותר להצטייד בהם.

 

מגוון רחב של קישוטי תאורה

כבר בנקודת ההתחלה, יש להדגיש כי שדה המשחק אליו נכנסנו הוא רחב בכל קנה מידה. זאת על רקע העובדה שניתן למצוא כיום קישוטי תאורה בכל סגנון, צבע או צורה שאפשר להעלות על הדעת. קישוטים מוארים יכולים, בהמשך לכך, לקשט שלל פריטים: עמודי תאורה, חוטי חשמל, עצים, פסלים, דגלים, מנופים – והרשימה עוד ארוכה.

קישוטי תאורה יכולים להימצא במגוון רחב של מקומות, אשר מטבע הדברים נוטים להיות חיצוניים. כולנו מכירים את המראה המרשים של קישוטי תאורה ליום העצמאות – אבל למה שעיר מסוימת בישראל לא תאפשר את חגיגת הצבעים האלה גם בכל ערב אחר בשנה? לא מעט רשויות מקומיות אכן עושות זאת. חשוב לשים לב שהקישוטים, מעבר להיבט האסתטי שלהם, בהחלט יכולים לקבל על עצמם גם תפקידים מעשיים. קישוטים מוארים לכיכרות, למשל, מאפשרים לנהגים להבחין בכיכר גם בשעות המאוחרות, ממרחק רב, מה שכולל בתוכו גם היבט בטיחותי של ממש.

המסע למציאת קישוטי תאורה

הביקוש ההולך וגובר לסוגים שונים של קישוטי תאורה, כמו גם הרושם העז שהם יוצרים בקרב כל מי שנחשף אליהם, הגדיל את מגוון האפשרויות בתחום. כיום, ניתן למצוא קישוטים מרהיבים ביותר שאפשר להעלות על הדעת, בהתאמה מלאה לצרכי הלקוחות. כאשר המדובר הוא על קישוטים מוארים לעצים, אם לוקחים דוגמא נפוצה, אנשי חברתנו יספקו את הקישוטים בהתאם למימדי העץ ולסוגו, במטרה ליצור את ההתאמה המושלמת.

 

כצעד ראשון, ניתן בהחלט להתרשם ממאגר העבודות של חברתנו שונות המספקת קישוטי תאורה או קישוטי רחוב, ולו מכיוון שבתחום הזה תמונה אחת שווה הרבה יותר מאלף מילים. יש לתאם איתנו את כל המאפיינים של הקישוט, את לוח הזמנים הנדרש לתהליך כולו.